Ka nisur shumë vrullshëm derbi i Italisë midis Interit dhe Juventusit.

Miqtë kanë kaluar në avantazh që në minutën e katër me anë të Paulo Dybala.

Kjo ishte edhe gjuajtja e parë e këtij takimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here