Një vajzë ka denoncuar bashkëshortin e saj dhe vjehrrën, për të cilët thotë se e kanë dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht.

Pas kallëzimit, uniformat blu kanë vënë në pranga bashkëshortin e denoncueses, si dhe kanë proceduar në gjendje të lirë nënën e tij, e cila bashkë me të birin dyshohet se kanë rrahur nusen e shtëpisë.

“Nga specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestua në flagrancë shtetasin F. U., 27 vjeç, si dhe u procedua penalisht nëna e tij, shtetasja Z. U., 56 vjeçe, pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së shtetasit F. U”, thuhet në njoftimin e policisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here