KreuLajmet e FunditYlli Merja zbulon maskën natyrale që do t’i jap zgjidhje rënies masive...

Ylli Merja zbulon maskën natyrale që do t’i jap zgjidhje rënies masive të flokëve

Mjeku popullor Ylli Merja tregoi disa nga shkaktarët që na çojnë në rënien masive të flokëve si dhe kurat bimore përmes të cilave mund të pengojmë rënien e tyre:

Rënia e flokëve është pasojë e një sëmundje që fshihet dikur dhe duhet kërkuar për ta gjetur. Disa nga shkaktarët janë anemia, gjenetika kryesisht tek meshkujt, mosha, menopauza, këto janë fazat ku duhet të stimulohet nga pak.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img