Dje, djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, ka festuar ditëlindjen e 7 dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai i të vëllait, Greg Rama. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video të të voglit teksa fryn qirinjtë e tortës së tij të ditëlindjes.

“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

Ndryshe nga vitet e tjera në llogarinë e kryeministrit nuk është bërë asnjë urim për Zahon dhe mesa duket këtë vit ata kanë preferuar që ta festojnë së bashku familjarisht, pa “rrëmbyer” shumë vëmendje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here