KreuKryesoreAmerikani u dënua për foton e Ramës me Obamën, Salianji: Në SHBA...

Amerikani u dënua për foton e Ramës me Obamën, Salianji: Në SHBA nuk ka mundësi të falsifikojë dosje

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me vendimin e gjykatës për të dënuar me 4 muaj burg shtetasin amerikan që ndërhyri për foton e kryeministrit Rama, me ish presidentin Obama.

“E ka ves!! Kushdo përdoret pastaj shitet, hidhet, leshohet dhe më pas harrohet sikur mos kishte ekzistuar. Keshtu ka ndodhur me shumë shtetas shqiptarë ish ministra, ish deputete ish kryetarë bashkie apo kriminelë janë ose në burg ose drejt burgut për shkak se i kanë shêrbyer Ramës për ta ngjitur drejt pushtetit abuziv! Kështu ndodhi dhe në 🇺🇸.

Drejtësia vonon por nuk harron, në 🇺🇸 nuk ka mundësi të falsifikoje dosje dhe të kêrcënoje prokurore dhe gjykatës!”- shkruan Salianji në një postim në facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img