Këngëtarja njohur Ariela Ara ka publikuar mesazhin që i ka dërguar nënës së saj në ditën e lindjes. Ajo i ka dërguar nënën së saj mesazhin plot dashuri sapo akrepat shënuar orën 00:00. Nënën, ajo e cilëson si bekimin më të madh në tokë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj.

Kujtojmë babai i këngëtares së njohur shqiptare për fat të keq është ndarë nga jeta disa vite më parë. Për këtë humbje Arilena ka treguar se ndjen një dhimbje të madhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here