Një aksident automobilistik është bërë shkak që Bulevardi Zogu I në Tiranë të bllokohet tërësisht.

Mësohet se një automjet që ka qenë duke udhëtuar me shpejtësi ka përplasur një automjet tip “Audi Q8” të parkuar dhe u kthye 90 gradë në vend. Drejtuesi që shkaktoi përplasjen ka marrë lëndime të lehta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here