Besa do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri dhe këtë herë bëhet fjalë për një bashkëpunim me artistin Illeoo. Ka qen vetë këngëtarja që ka bërë të ditur lajmin në rrjetet sociale.

Së shpejti me Illeo”, shkruan Besa krahas fotos. Marrë parasysh zhanrin dhe vokalin e dy artistëve të njohur, kënga besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Illeoo në anën tjetër numëron hite të shumta në karrierën e tij përfshirë, “Block”, “So fresh”, “Tana”, “Keef” etj.

View this post on Instagram

Coming soon ft @illeoo_kip 🔥🖤

A post shared by Besa (@besaofficial) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here