KreuLajmeBora Zemani reagon për herë të parë, i del në mbrojtje Donaldit:...

Bora Zemani reagon për herë të parë, i del në mbrojtje Donaldit: Edhe ai mund të gabojë! Mos…

Në të gjithë këtë situatë që është krijuar, me një histori dashurie që u ndërpre në mes, Bora ka një kërkesë, që Donaldi të mos gjykohet e kryqëzohet, siç po ndodh aktualisht, pasi as ajo vetë nuk po e bën.

Edhe ai është njeri dhe mund të gabojë, e që në fund të fundit mund të bëjë ç’të dojë me jetën e tij, shkruan ndër të tjera Bora në mesazhin e saj në instastory

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij, por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img