Dinamo


Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, klubi i Dinamos jep lajmin që pritej këto ditë për tifozët blu

Faqja zyrtare në “Facebook” e klubit dinamovit, shkruan se që nga mbrëmja e sotme, klubi është në duart e administratorit italian, Marko Pontreli.

Siç duket, edhe procedurat juridike kanë ardhur drejt finalizimit, dhe tashmë Dinamo mund të quhet zyrtarisht nën administrimin e italianëve. Ndërkohë, nga postimi premtohet edhe revolucion për klubin 18 herë kampion në Shqipëri, për ta rikthyer në nivelet më të larta.

STATUSI I DINAMOS

Duke marrë shkas nga shqetësimi dhe pikëpyetjet e shumta që kanë rrethuar ambjentin Dinamovit ditën e sotme, bëjmë me dije se nga mbrëmja e sotme, klubi është në duart e administratorit Marco Pontrelli!

Shumë shpejt pritet revolucion në klubin 18 herë kampion!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here