Gjatë fundjavës, foto e aktorit të famshëm Chris Evans bëri xhiron e rrjeteve sociale. Ai doli pa dashje nudo në Instagram, por e fshiu foton menjëherë. Deri më tani vendosi të heshte, por duket se nuk ka rezistuar më dhe ka vendosur ta kthejë situatën në avantazh, duke dhënë një mesazh të rëndësishëm.

“Tani që e kam vëmendjen tuaj… Voto më 3 nëntor!”, shkroi Evans në Twitter. Në nëntor zhvillohen zgjedhjet në SHBA dhe duket se aktori ka marrë mbêshtetjen e të gjithëve për deklaratën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here