KreuLajmet e FunditDybala nuk do të rinovojë me Juventus-in

Dybala nuk do të rinovojë me Juventus-in

Në qendër të vëmendjes është humbja e pësuar në Superkupën e Italisë kundër Inter-it, por edhe rinovimi i Paulo Dybala. Sipas lajmeve që vijnë nga Argjentina, ky rinovim nuk do të vijë.

Në fakt, siç ka bërë të ditur TyC Sports, Dybala është i pakënaqur nga ndryshimi strategjik i klubit dhe nga fjalët e Arrivabene dhe po mendon të kërkojë një skuadër të re.

Pritet që palët të takohen përsëri për të provuar të gjejnë një zgjidhje ose për ta marrë një vendim përfundimtar për të ardhmen e futbollistit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img