Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër me anë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin Kumbulla, që gjen rrjetën e parë verdhekuqe. Dzeko i sapo hyrë peshkon në korridor goditjen e Bruno Peres i cili djeg me shpejtësi Maceiras dhe tejkalon Von Ballmoos me një prekje precize. Mbrojtësi i Shqipërisë ka realizuar me kokë pas krosimit nga e djathta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here