Browsing: oped

Nga Ditmir Bushati/ Negociatat e 27 Shkurtit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Bruksel përfunduan me arritjen e një marrëveshjeje të…

Nga Arben Isaraj/ Pasi Partia Socialiste, si forca politike fitimtare e dalë nga zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të 2017-tës, paraqiti…

Nga Altin Ketro/ Është shumë interesante situata politike fill pas skadimit të afatit kushtetues për çdekretimin nga detyra të ministrit…