Moderatorja e sportit, Eva Murati së fundmi ka qenë në qendër të vemendjes për komentin që aktori i njohur i Turqisë, Can Jaman, i kishte kthyer në Instagram, prandaj të gjithë duan të dinë se si janë njohur dhe ç’raport kanë me njëri-tjetrin.

E ftuar në “Wake Up” mëngjesin e sotëm, Eva është shprehur kështu kur është ngacmuar nga moderatorët Ori dhe Isli.

“Absolutisht ai është një djalë shumë simpatik dhe i suksesshëm dhe ishte dhe me orgjinë shqiptare”.

Isli më tej e ngacmon duke i thënë: “Fakti që është më origjinë shqiptare është justifikim nga ana jote për t’i thënë njerëzve që nuk është tamam turk, kështu që mos më urreni nëse i shkoj pas? “Jo. No koment”, përgjigjet Eva. “Ka një miqësi online mes jush pyet Ori? No koment”, përgjigjet Eva duke qeshur dhe duke shtuar dyshimet se mes tyre mund të ketë pasur disa ngacmime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here