Fotot hot të vajzës së ish-depuetes së PD, Albina Deda ka ‘ndezur’ rrjetin duke mos lënë vend për imagjinatën. Modelja Ada Deda pozoi me minibikini duke vënë në pah format e saj elegante trupore.

Ada dukej mjaft seksi dhe joshëse me bikini ngjyrë bojëqielli.

“Mos luani mirë, luani me të vërtetë,”– shkroi modelja.Herë pas herë vajza e ish-deputetes ‘djeg’ rrjetet sociale me foto të nxehta.

Ajo gjithmonë guxon me pozat e saj dhe nuk e ka problem të ekspozojë linjat e saj perfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here