Xhensila Myrtezaj ka përjtetësuar emrin e vajzës së saj të vetme në trup. 

Këngëtarja tatuazhoi emrin e Ajkës në gishta. Në njërin gisht shkroi AJ, ndërsa në tjetrin KA.

Xhensila ndau një foto të tatuazhit me ndjekësit në Instagram dhe krahas imazhit shkroi: Lutja ime. Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti, dhe mirësia do të jetë paqja e tyre.

Këngëtarja dhe aktori i njohurit, Bes Kallaku mirëpritën në jetë vajzën e tyre rreth dy vite më parë. Ata ndajnë shpeshherë më ndekësit imazhe të Akjës në rrjetet sociale dhe janë shumë të përkushtur ndaj saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here