Regjisori Eduart Grishaj ka postuar një foto, ku ai dhe prezantuesja e njohur Arbana Osmani shfaqen të veshur të dy si në fshat.

“Fshatarja im” shkruan regjisori krahas fotos me Arbanën. Në përgjithësi kanë marrë komente pozitive ku nuk kanë munguar as të qeshurat në komente.

Me siguri, këtu ka qenë duke u xhiruar filmi më i ri i Grishajt “Sofia”, dhe çifti ka përfituar të huazojë rrobat nga kati, për të realizuar një foto të tillë që ngjall dhe shumë humor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here