Gregu, djali i madh i kryeministrit Edi Rama përmes një mesazhi në rrjetet sociale ka reaguar për ndarjen nga jeta të gjyshes së tij, Aneta.

Me nje foto bardhe e zi, ku shfaqen te dy te qeshur, teksa ai i tregon dicka ne telefon, Gregu, ka ndare me ndjekesit e tij ne rrjetet sociale, nje mesazh te ndjere per gjyshen.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here