Një ditë më parë policia arrestoi 59-vjeçaren Tire Alldervishi e cila i mori 8 milionë lekë një qytetareje që kishte të shtruar nënën në spitalin “Shefqet Ndroqi” me COVID-19, e që më pas ndërroi jetë.

Mësohet se ajo nuk ka pranuar të flasë, të pranojë apo mohojë akuzat duke u shprehur se ndihej e tronditur dhe nuk ishte në gjendje të flist.e

Sot Tire Alldervishi pritet të dalë para gjykatës për masën e sigurisë.

Lexo edhe- I zhvati 8 mln lekë qytetares dhe i la nënën të vdiste nga COVID, në pranga sanitarja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here