Mediat italiane shkruajnë se shqiptari, Igli Tare aktualisht drejtor sportiv i Lazios është kandidat për të zënë vendin e Leonardos te Milani. “Calciomnercato” thekson se presidenti Singer e pëlqen shumë shqiptarin.

“Igli Tare vlerësohet shumë nga fondi Elliott, për atë që ka bërë në vitet e fundit te Lazio, por ka dy pengesa, një kontratë shumë dhe një lidhja e fortë me presidentin Lotito” shkruan “Calciomercato.com”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here