Një pushues ka humbur jetën ditën e sotme rreth orës 14:45 minuta në plazhin e Golemit.

Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari me inicialet Xh.K.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here