E bukura Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë e ftuara e parë në episodin e mbrëmshëm të emisionit Glamour Zone në Rtv Ora.

Ndër të tjera, u realizua një kamera e fshehtë, e ideuar nga autorja dhe moderatorja Ester Bylyku, ku dukej sikur ishte duke rënë tërmet.

Shikoni reagimin e Adës, tentoi të largohej me vrap.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here