Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 5 makina.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e lënduar pasagjerja e njërit mjet, shtetasja  S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.09.2021, rreth orës 18:20, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përplasur 5 mjete e për pasojë është lënduar pasagjerja e njërit mjet, shtetasja  S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here