Dukesha Kate Middleton do të bëhet sërish teze. Sipas mediave të huaja, motra e saj Kate Middleton dhe bashkëshorti i saj James Mattheës po presin të bëhen prindër.

“Pippa dhe James janë shumë të lumtur, ky është një lajm fantastik pas këtij viti kaq të vështirë. E gjithë familja është e lumtur,”- tha një burim pranë familjes mbretërore.

Pippa dhe James, të cilët u martuan në vitin 2017, kanë një djalë 2 vjeç, teksa pritet që në ditët në vazhdim të zbulohet edhe gjinia e fëmijës së dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here