Tayna ishte e ftuara speciale e Luana Vjollcës në emisionin festiv të 1 Janarit. Mirëpo, intervista e aftërparty-t është publikuar vetëm pak orë më parë.

Tayna ka dhënë disa përgjigje të shkurtra dhe të shpejta, por ajo që na bëri përshtypje ishte mbyllja e intervistës.

E pyetur se cili është mashkulli më “sicko” shqiptar, reperja është menduar paksa dhe ka thënë duke qeshur: “Edi Rama”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here