Atletja e njohur, Klodiana Shala ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin ‘Shiko kush Luan’, ku u bë pjesë e lojërave të shumta.

Një nga sfidat dedikuar për Shalën kishte të bënte me kthimin e përgjigjeve teksa Shala vraponte në një pistë vrapimi.

Pyetjet u moderuan nga kapiteni i skuadrës së kuqe, Florian Binaj dhe përgjigjet e Klodianës ishin mjaft sportive.

Njëra nga pyetjet mori një përgjigje tepër pikante nga Shala. Kur ajo u pyet lidhur me faktin se kohë më parë u ka thënë sportistëve të ikin nga Shqipëria, e vet përse vendosi të qëndronte, përgjigjja e Shalës ishte kjo:

“Isha budallaqe. Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngremë flamurin me vlerësim 0.”, u shpreh Klodiana Shala.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here