Kryetarja e PS për Tiranën dhe njëherësh edhe deputete Blerina Gjylameti ka postuar një foto ku shkruan: “Tri pikësh në një foto”.

Nuk dihet nëse ky është një mesazh i deputetes socialiste për kundërshtarët politikë të opozitës në prag të zgjedhjeve vendore apo një përgjigje për zërat brenda PS.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here