Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen. Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.Kujtojmë se rreth një javë më parë dhe aktorja Bella Thorne ia besoi Valdrinit fustanin e saj të fejesës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here