Ish-ylli i Love Island shpegoi se ajo dhe nëna e saj kanë folur gjithmonë hapur me njëra-tjetrën për s*ksin.

Në një interviste për The Sun, 26- vjeçarja kujtoi momentin kur pyeti mamanë nëse ishte në rregull të bënte s*ks dhe ajo i ishte përgjigjur se vetëm pasi të mbushte 16 vjeç.

“Nëna ime dhe unë flasim hapur për s*ksin. E pyeta nëse ishte në rregull që të bëja s*ks. Dhe ajo më tha: ‘Po, por më premto se do presësh derisa të bëhesh 16 vjeç ‘. Kjo ndodhi rreth një javë para ditëlindjes sime së 16-të dhe unë mendova: ‘Është mjaft afër, unë nuk e kam thyer premtimin tim që i dhashë nënës sime,”- tha ajo.

Megan e humbi virgjërinë me një djalë në shtëpinë e shoqes së saj.

Ajo tha se të dy i mbajtën veshur një pjesë të rrobave dhe nuk shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Para kësaj, ajo nuk e kuptonte pse njerëzit ishin magjepsur kaq shumë nga s*ksi dhe shumë shpejt filloi të zbulonte atë që i pëlqente dhe nuk i pëlqente në dhomën e gjumit.

“Sugjeroja pozicione të ndryshme. Jam mjaft kërkuese dhe dominante. Nëse kalon tre ditë pa bërë s*ks kur jam me dikë, do shqetësohesha,”– tregoi modelja.

Më vonë, ajo tregoi se filluan t’i pëlqenin vajzat pasi kreu marrëdhënie s*ksuale treshe me të dashurin e saj dhe një femër tjetër.

Aty ajo kuptoi se ishte e tërhequr më shumë nga vajzat sesa partneri i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here