Një ndër çiftet më të njohura të showbizzit Mozzik dhe Loredana kishte disa kohë që nuk shfaqeshin më bashkë dhe kjo gjë çoi në mendimin për një ndarje të atyre të dyve.
Në ditëlindjen e Loredanës, që e festoi vetëm pak ditë më parë, reperi mungonte dhe gjithashtu edhe urimi për të, kjo shtoi edhe më shumë dyshimin për dyshen më të famshme.

Deri më tani nuk kishte asnjë reagim nga çifti për këtë, por ditën e sotme Mozzik reagoi për hërë të parë.

Në InstaStory sot reperi ka postuar disa foto nga xhirimet e videoklipit të ri që Loredana do sjelli së shpejti në treg. Këto foto heqin edhe dyshimet për ndarjen e çiftit, ato janë bashkë dhe i japin mbështetje maksimale njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here