Steve Bing, trashëgimtari i pasurive të patundshme, multimilioner, kineast dhe filantrop, – ka vrarë veten në moshën 55-vjeçare.

Bing raportohet se është hedhur nga kati 27 i i apartamentit të tij në Los Anxhelos rreth orës 1 pasdite të hënën, pasi kishte rënë në depresion në mungesë të kontakteve sociale në periudhë pandemie, thanë burime për TMZ.

Ai do të mbahet mend për prodhimin e filmave të njohur si “Get Carter” apo “Polar Express”, ku luan Tom Hanks. Bing njihet për jetën e tij skandaloze, nuk ka qenë i afërt me asnjë nga fëmijët, megjithëse i ka mbështetur ata financiarisht.

Të dy fëmijët Damian dhe Kira Kerkorian duhej t’i nënshtroheshin testeve të atësisë për të provuar se ai ishte babai i tyre – madje u punësua një detektiv privat për të marrë një provë të ADN-së së Bing-ut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here