Sot është një ditë e veçantë për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe bashkëshorten e tij, Aurela.

Çifti Basha feston sot përvjetorin e martesës dhe këtë ditë të shënuar në jetën e tyre, Lulzim dhe Aurela Basha kanë zgjedhur ta festojnë në Dhërmi.

Ka qenë pikërisht Aurela Basha, e cila ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto buzë detit me bashkëshkortin e saj Lulzim Basha, ku të dy shfaqen tejet elegantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here