Kjo javë nisi me një mot të ngrohtë dhe temperatura të favorshme për stinën. Por nga nesër do të ketë një ndryshim të ndjeshëm.

Temperaturat do të ulen dhe reshjet e shiut do të jenë prezente. Ditën e nesërme mos harroni të merrni çadrat me vete pasi gjatë gjithë ditës do të kemi reshje shiu.

Ato do të zgjasin vetëm një ditë dhe fundjava parashikohet me vranësira dhe diell.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here