Sot është një ditë miqësoresh, ndërsa në Pogradec luhet një sfidë mes dy ekipeve që pretendojnë në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë. Skuadrat do të luajnë në orën 15:00, në “Gjorgji Kyçyku”.

Shtyrja kaq e gjatë e nisjes së garës edhe në Kategorinë e Parë ka detyruar skuadrat që të luajnë ndeshje miqësore mes tyre edhe për të konsoliduar grupet pas merkatos së verës dhe ndryshimeve që kanë pësuar skuadrat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here