KreuKryesorePërjashtoi Berishën, Basha: M’u dyfishua dhimbja nga akuzat që ngriti ndaj meje,...

Përjashtoi Berishën, Basha: M’u dyfishua dhimbja nga akuzat që ngriti ndaj meje, koha ilaçi më i mirë

Përjashtoi Berishën, Basha: M’u dyfishua dhimbja nga akuzat që ngriti ndaj meje, koha ilaçi më i mirë.

“Unë marr përgjegjësi të plotë për çdo betejë timen. Për sukseset e kësaj beteje. Kam ndjekur me dhimbje të madhe reagimin e dr. Berishës, për të cilin kam shprehur konsideratë mbrëmë dhe nuk i lëviz asnjë presje.

Dhimbja është dyfishuar sot nga gjuha e përdorur nga zoti Berisha. Uroj që koha të jetë ilaçi më i mirë për t’u përqendruar në qëllimin kryesor për largimin e këtij regjimi. Tezat e kundërshtarit të vetëm Edi Rama i kam dëgjuar nga goja e tij. PD nuk ka rrugë tjetër përveçse e bashkuar t’i prijë kësaj beteje për Shqipërinë dhe shqiptarët”, u shpreh ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img