“Los Blancos” janë zhvendosur këto ditë në Kanada, ku do të zhvillojnë fazen përgatitore, para se të nisë ndeshjet e turneut “International Champions Cup”.

Stafi dhe lojtarët e Realit Madrid-it janë akomoduar në një hotel luksoz me 5 yje, ne Montreal, i njohur me emrin Ritz Carlton.

Ja pamjet e luksit brenda hotelit:


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here