Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu lidhur me shpërthimin e ndodhur 13 vite me parë në një depo ushtarake në Gërdec.

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe, paralajmëron se do të hetohet deri tek i vrari dhe predha e fundit.

POSTIMI I PLOTË

Kaq?

ORA PER TE HETUAR NGA A-ja TEK ZH-ja!

GJITHKEND-deri tek i vrari i fundit;

GJITHCKA-deri tek predha e fundit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here