Kristiano Ronaldo dhe pse është rikthyer tek Mançester Junajtid në Angli, ka diçka që e lidh ende me Italinë, ushqimi.

Ylli portugez është filmuar nga paparacët duke darkuar me të dashurën Xhorxhinën, djalin Ronaldo Zhunior dhe mamanë e tij Dolores Averio.

Mamaja e Ronaldos udhëtoi nga Portugalia për të parë debutimin e djalit të saj me fanellën e Mançester Junajtid, teksa bashkimi familjar është mbyllur me një darkë modeste në një restorant italian në Mançester.

Restoranti italian është një ambient me çmim të përballueshëm për çdo njeri, me një picë që kushton vetëm 11 paund dhe menu personale deri në 32 paund për person.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here