Ditën e sotme këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen. Vajza e saj, Anxhelina, ka zgjedhur t’i shkruajë disa fjalë publikisht në këtë moment special. “Gëzuar ditëlindjen mamasë sime të mrekullueshme! Më e dashura, më e bukura brenda dhe jashtë! “Të dua me gjithë zemër e shpirt”, shkruan Anxhelina krahas fotos së Albērijes, ku shfaqet gjithmonë mjaft e kuruar dhe elegante.

Kujtojmë se këngëtarja ka treguar gjithmonë se ka një lidhje mjaft të fortë me dy vajzat e saj që i ka dhe si shoqe, Anxhelinën dhe Agnesën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here