KreuLajme“Të dua shumë, vdes për ty”, Marku me sytë e mbushur me...

“Të dua shumë, vdes për ty”, Marku me sytë e mbushur me lot i drejtohet me këto fjalë Rudinës gjatë pagëzimit të vajzave

Disa ditë më parë Rudina Dembacaj pagëzoi Viktorian.

Vajza e saj Viktoria është pagëzuar dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte babai i vogëlushes, Aleksandër Varfaj.

I pranishëm kudo në momentet e veçanta të së bijës, Rudina ka ndarë foto të Aleksit me vogëlushen.

Në të njëjtën ditë me Viktorian e vogël janë pagëzuar edhe fëmijët e Mark Frrokut dhe mbesat e nipi i tij.

“Sot (dje) ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. Falenderoj Zotin për këtë ditë”, shkroi Rudina, duke ndarë edhe fotografitë.

Ndësa teksa flet me kamërën për kanalin e saj në Youtube, Marku i përlotur I thotë diçka në vesh, dhe aktorja e thotë më ze të lartë më tha: Të dua shumë, vdes për ty” (minuta 11 :26 në videon më poshtë)

Moderatorja ka bërë me dije se mes ish-bashkëshortit dhe Mark Frrokut, partnerit të saj aktual, marrëdhëniet janë të mira, për shkak të Viktorias.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img