Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram.

Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë.

Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ajo.

Anxhela ndodhet me pushime në Greqi, ku po shijon këto ditë të bukura nën rrezet e diellit dhe freskinë e detit.

View this post on Instagram

Swimming in the sand..❤️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here