Të shtëna me breshëri armësh kanë terrorizuar mbrëmë banorët e lagjes Xhenjo në Lezhë

Menjëherë pas të shtënave policia është vënë në lëvizje nga një telefonatë anonime.

Blutë e Komisariatit kanë mbërritur në vendngjarje për të krehur zonën dhe identifikuar e kapur autorët. Por, deri më tani, burime bëjnë me dije se nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here