KreuKryesoreTjetër humbje, ndërron jetë mjekja dhe pedagogia e Universitetit të Mjekësisë

Tjetër humbje, ndërron jetë mjekja dhe pedagogia e Universitetit të Mjekësisë

Dr. Suela Muça, mjeke Obsetre-Gjinekologe dhe pedagoge e Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike është ndarë nga jeta. Lajmin e ka dhënë Universiteti i Mjekësisë dhe Fakulteti i Shkencave Mjekësore Teknike, por shkaqet nuk dihen ende.

Prej më shumë se 10 vitesh Dr. Muça ka qenë pjesë e  pjesë e stafit akademik të Universitetit të Mjekësisë në Tiranë, pranë Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img