Kur lexon rreshtat e parë të këtij dedikimi të gjithë do të mendonim se bëhet fjalë për bashkëshortin e Jona Spahiut, por gjithë ato fjalë të ndjera janë për motren e tij.

Moderatorja ka zgjedhur të urojë vajzën e ditëlindjes me fjalët më të ëmbla.

“Kerkova dashuri por gjeta shume me shume… E bekuar qe marr nga energjia jote, çdo dite.
We couldnt ask for a better A☺️
Gezofsh gjithe jeten driteza ime e diellit! @dritaymeri 💗”

Jona ka treguar herë pas here lidhjen e veçantë me kunatën e saj të cilat tek njëra-tjetra kanë gjetur miqësinë dhe dashurinë e sinqertë.

Drita është një ndër personat më të shtrenjtë në jetën e Jonës dhe këtë moderatorja ia tregon sa herë i jepet mundësia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here