KreuSportiFutbollVIDEO/ Sulmuesi i Interit lë nam, e tall gjithë bota

VIDEO/ Sulmuesi i Interit lë nam, e tall gjithë bota

Gabriel Barboza ose ndryshe Gabigol, lojtari i Interit debutoi me fanellën e Flamengos, në barazimin 1-1 me skuadrën e Resende në kampionatin brazilian. Sulmuesi që është huazuar nga Interi tek Flamengo, lujati titullar për 90 minuta, por nuk ka shkuar çdo gjë mirë në debutimin e tij, pasi ka bërë një simulim qesharak. Ky veprim i bërë nga lojtari, është tanimë viral në rrjetet sociale.

Ai ka marrë një top në mesfushë dhe në tentativë të shmanget, ai ka rënë në tokë pa u prekur fare nga kundërshtari që ka zgjatur këmbën. Reagimi i tij është edhe më qesharak, pasi është hedhur në ajër duke e bërë simulimin spektakolar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img