Browsing: interi

Mançester Siti po mendon që të peshkojë te Interi. “Qytetarët” kanë shënjestruar prej kohësh Lautaro Martinezin, i cili kërkohet me ngul dhe nga Barcelona. Por, sipas zërave të fundit të merkatos europiane, tekniku Pep Guardiola është i gatshëm të ofrojë mbrojtësin e tij Zhoao Kanselon për të marrë në këmbim sllovakun e zikaltërve Milan Skriniar.