Ish-truproja i Sali Berishës, në kohën kur ky i fundit mbante detyrën e presidentit të Republikës, ka bërë një paralajmërim të fortë, se “nëse i preket një fije floku Berishës, nuk do gjeni vrimë ku të futeni”

Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale, Sali Lushaj ndërsa reagon në lidhje me debatin e së enjtes në parlament, shkruan se “Berisha nuk iu ka thënë asgjë më shumë se ato që keni more plehra”.

“Pershendetje Miq e te gjithe ju qe e lexoni kete status .U be shkak qe te reagoi por jo duke qene i shqetesuar se mund ti ndodhe gje nga kercenimet qe i bejne Z .BERISHA disa legen e langaraqe qe skane pike karakteri e nderi .Dua te ju them vetem nje gje o plehra o te felliqur o frikacake o te pafytyre ja ku e keni Z. BERISHA aty perballe pa ju trembur qerpiku .Ca po ju thot ZOTI BERISHA vetem ate qe keni e asgje ma teper. Ju o Lango te diskretituar po ju them vetem nje gje se vetem nje fije floku po ti preke preket Z. BERISHA NUK DO GJENI VRIME KU TE FUTENI O MASKARENJE . Lexoini mire keto rrjeshta . Ju qe kercenoni dhe ata qe ju dirigjojne , ju do kene perfundimin me te tmereshem. Ne ju themi perballe ju dhe nuk e hedhim gurin e te fshehim doren .Po ju vjen fundi kete e din kushdo . Ju jeni si ata minjte e galerive qe ndjejne shembjen dhe fillojne te levizin . Humba kohe vehtes time te merrem me ju kaqe heret O PLEHERA.”-shkruan Sali Lushaj në postimin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here