KreuKronikëLojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Lojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Policia e Vlorës është duke kryer një aksion për evidentimin dhe sekuestrimin e lojrave të fatit që janë në lokale të ndryshme të Vlorës.

Deri më tani, raportohet se janë bllokuar disa lokale që kanë mbajtur materiale që kryenin veprimtarinë si dhe materialet.

Lojërat e fatit janë të jashtëligjshme në vendin tonë, por duket se për shumë bizneseve nuk është e vështirë ta vazhdojnë këtë aktivitet në ambientet e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img