Kreu i shtetit Ilir Meta ka reaguar lidhur me votimin që u bë në Kuvend për dekretin e tij duke thënë se nuk ishte surprizë për të.

“Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve! Me qetësi dhe dashuri!”, thotë Meta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here